marketing

Pozyskiwanie klientów

Nie ważne jeśli mówią, byle mówili- tak zdają się potwierdzać setki osób, w szczególności gwiazd. Wśród nich są i te zagraniczne jeśli (Angelina Jolie, Taylor Momson, Miley Cyrus, Lindsay Lohan, Britney Spears, Madonna, Eminem, choć także polskie. Wśród nich przoduje oczywiście Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda Elektroda (z drugiej strony należałoby obecnie wspomnieć, iż dziewczyna wydaje nową płytę. Ostatnia okazała się jeśli zwykle komercjalnym sukcesem i latami nie schodziła ze szczytów list, a przeboje nuciła cała Polska). Tak samo sytuacja posiada się w promowaniu wirtualnych stron internetowych, jakie tworzą zwyczajni śmiertelnicy, lecz nie jacyś bogowie olimpijscy…  Pozycjonowanie stron bywa niezwykle ważną kwestią, gdy właśnie o to chodzi.

A jeśli zmierzyć, czy strona bywa już wystarczająco popularna, by znalazła się wysoko wśród innych stron w wyszukiwarkach internetowych? Otóż popularność mierzy się dzięki liczeniu liczby wizyt poprzez określony czas. Jeżeli będziemy posiadać adekwatnie dużą liczbę gość odwiedzającą naszą stronę jesteśmy w przysłowiowym domu. W końcu człek nie do samej przyjemności i dobra wiedzy innej tworzy strony internetowe. Oczywiście walory edukacyjne także muszą posiadać całkiem podstawy istnienia, lecz  promocja stron posiadają nam przynieść coś innego. Podobno jeżeli nie chodzi o stosunek seksualny, to chodzi o pieniądze. Znasz to?

Pewnie tak. Ale w jaki metoda możemy wystarać się pieniążki na pisaniu jakiś głupot? Otóż istnieje pewien metoda na prawdziwe, spływające comiesięczne pieniążki na nasze konto bankowe (na przykład poprzez Transfer w mBanku). Zaraz Ci to zdradzę, choć niech jeszcze poprzez moment spotęguje się Twoja ciekawość. Niestety muszę stwierdzić, iż dzięki temu sposobowi nie zarobisz na własną willę z basenem, choć na drobne wydatki na pewno. Panie i Panowie, takim sposobem bywa  reklama internetowa. Łatwe, proste i chociażby przyjemne, zwłaszcza, iż TY mój drogi/moja trasa nic nie musisz robić. Wystarczy, iż odwiedzający Twój wirtualny apartament gość, od niechcenia kliknie na umieszczony z boku strony baner.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

One Comment

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *